Członkowie Stowarzyszenia Czysta Energia Odnawialna SCEO złożyli wizytę firmie FreeVolt w Bydgoszczy. Wizyta była ukierunkowana na poznanie działalności przedsiębiorstwa oraz jego oferty. Wybór nie był przypadkowy. FreeVolt jest polskim producentem rozwiązań technologicznych z zakresu pozyskiwania czystej energii odnawialnej. FreeVolt oferuje m.in. moduły pv wysokiej wydajności, fotowoltaiczny system podgrzewania wody oraz solarne i hybrydowe oświetlenia uliczne. Świadczy również kompleksowe usługi dla swoich klientów. Kompleksowość usług to: własna produkcja, dystrybucja i montaż elektrowni fotowoltaicznych wraz z załatwieniem wszelkich formalności za klienta.
Członkowie Stowarzyszenia Czysta Energia Odnawialna zwiedzili także zakład produkcyjny w Bydgoszczy, usytuowany w Bydgoskim Parku Technologiczno-Przemysłowym. Zakład jest w stanie wyprodukować rocznie 340 000 modułów pv o łącznej mocy 85 MWp. Technologia produkcji modułów fotowoltaicznych odbywa się w sposób gwarantujący zachowanie deklarowanych przez producenta parametrów użytkowych produkowanych ogniw. Jej owocem są wysokowydajne ogniwa pv.

freevolt
Technologia jutra
Technologia FreeVolt™ to rozwiązanie wprowadzające produkcję modułów fotowoltaicznych, cechujących się wysoką wydajnością i zwiększoną żywotnością. Moduły FreeVolt™ to produkty wychodzące naprzeciw oczekiwaniom przemysłu fotowoltaicznego

Czytaj więcej: http://www.freevolt.pl/pl/dla-domu/informacje-ogolne

One thought on “Relacja z wizyty przedstawicieli Stowarzyszenia Czysta Energia Odnawialna SCEO w Fabryce produkcyjnej frimy FreeVolt”

  1. Fabryka robi wrażenie. Większość czynności przy produkcji paneli fotowoltaicznych wykonywana jest automatycznie. Wg oprowadzających jest to pierwsza w Polsce linia produkcyjna która została udostępniona do zwiedzania przez potencjalnych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *