W dniach 13–14 kwietnia 2016 roku na Stadionie Wrocławskim odbędą się Międznrodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg® organizowane przez REECO Poland. To innowacyjne wydarzenie przyciąga wystawców, inżynierów, inwestorów i osoby zainteresowane z całej Europy, którzy chcą wiedzieć jak żyć świadomie, ekologicznie i oszczędnie, wykorzystując współczesny potencjał energetyki odnawialnej.

Podczas drugiej edycji Międzynarodowych Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg® odbywających się w dniach 13 – 14 kwietnia 2016 roku we na Stadionie Wrocław zostaną poruszone najbardziej istotne kwestie związane z użytkowaniem energetyki odnawialnej.

Nie zabraknie wiedzy teoretycznej i praktycznej, nowości branżowych z rynku OZE, a także licznych konferencji specjalistycznych i wystąpień osób aktywnie udzielających się na forach branżowych. To wydarzenie, na którym zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania energetyczne, najczęściej pojawiające się problemy związane z gospodarowaniem energią i dedykowane rozwiązania. Tematyka organizowanych targów to energia wiatrowa, solarna, bioenergia, pompy ciepła oraz fotowoltaika. Ponadto porusza aspekty związane z ekologią, efektywnością energetyczną i budownictwem energooszczędnym.

Targi odbędą się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Prezydenta Wrocławia oraz wielu partnerów medialnych i partnerów organizowanych konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *